بلوگل

تمامی اطلاعات, خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و بلوگل هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
تولبار و نحوه استفاده از آن

تبلیغات

افزایش ورودی گوگل

خیریه مهربانه

پست ثابت

همت 110

تبلیغات

همت 110


جشنواره بیمه عمر وزندگی

:: جشنواره بیمه عمر وزندگی

آدرس : اردبیل شهرک سبلان فاز یک خیابان خیرین بیمه رازی

تلفن ها : 33622701 - 09141528191 - 09109110141

 آغاز چهارمین جشنواره بیمه های زندگی بیمه رازی

آغاز چهارمین جشنواره بیمه های زندگی بیمه رازی

چهارمین جشنواره بیمه های زندگی شرکت بیمه رازی با عنوان جشنواره عید تا عید به مناسب عید سعید فطر در سراسر کشور آغاز شد.

آغاز چهارمین جشنواره بیمه های زندگی بیمه رازی

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات، عباس رنجبر کلهرودی مدیر بیمه های عمر و حوادث بیمه رازی با اعلام خبر فوق بیان داشت: چهارمین جشنواره بیمه های زندگی شرکت بیمه رازی با عنوان " جشنواره عید تا عید " از روز 16 تیر ماه مصادف با عید سعید فطر در سراسر کشور آغاز شده و تا 30 شهریور مصادف با روز عید سعید غدیرخم ادامه خواهد داشت.

مدیر بیمه های عمر و حوادث بیمه رازی افزود: جشنواره بیمه های زندگی بیمه رازی به منظور توسعه بیمه های زندگی و سرمایه گذاری و توسعه سهم و ضریب نفوذ آن و همچنین ایجاد رقابت سالم و پویا بین شعب و شبکه نمایندگی گسترده شرکت بیمه رازی در سراسر کشور برگزار می شود.

رنجبر کلهرودی اضافه نمود چهارمین جشنواره بیمه های زندگی بیمه رازی برای بیمه گذاران بیمه های زندگی علاوه بر جوایز متنوع از جمله هزینه مسافرت خارج ازکشور، تسهیلات و تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته شده است. همچنین شعب و نمایندگان برتر جشنواره نیز از جوایز ویژه و ارزشمندی برخوردار خواهند شد.

مدیر بیمه های عمر و حوادث بیمه رازی ضمن اعلام آمادگی شعب و نمایندگان شرکت بیمه رازی جهت عرضه بیمه های زندگی در طول مدت جشنواره، با توجه به استقبال بسیار خوب مردم از جشنواره های برگزار شده قبلی؛ ابراز امیدواری کرد که در چهارمین جشنواره استقبال بسیار گسترده تری از طرف مردم عزیز صورت گیرد.

منبع : بیمه رازی اردبیل09109110141razi |جشنواره بیمه عمر وزندگی
برچسب ها : بیمه ,جشنواره ,رازی ,چهارمین ,شرکت ,حوادث ,بیمه رازی ,جشنواره بیمه ,چهارمین جشنواره ,شرکت بیمه ,مدیر بیمه

فروشگاه

لینک عضویت در کانال تلگرام

عضویت در گروه تلگرام جوک کلیپ عکس


کانال تلگرامجدیدترین مطالب

جستجو ها